Ruszają prace na torze Polonii

12.03.2022   Autor: Redakcja
---
Start sezonu żużlowego za niespełna miesiąc, a prace na stadionie ciągle trwają. MOSIR uspokaja, że Polonia rozpocznie rozgrywki zgodnie z planem. Zarządzający zmienił sposób rozwiązania sprawy wymiany toru, przekazując go klubowi.  Dzięki temu nie musi organizować przetargu.

- Uznaliśmy, że ta forma będzie prostsza i zabezpieczy nas przed wszelkimi rodzajami złośliwości, których nie brakuje. Przez najbliższe kilka dni będą spływały transporty z granitem, potem z mączką. To jest namacalny dowód na to, że ten żużel będzie. Wielu było niedowiarków, wiele osób sceptycznie nastawionych, a my to po prostu robimy. Wydaje się, że w tym momencie termin pierwszego spotkania nie jest zagrożony - zapewnia Dariusz Kubicki, dyrektor MOSIR-u.
W piątek na stadion przyjechało 100 ton granitu. W kolejnych dniach na Bydgoską trafią kolejne transporty kruszywa i mączki. Łącznie będzie to 600 ton. Prace związane z dosypaniem nowej nawierzchni na torze mają rozpocząć się w przyszłym tygodniu. Na przełomie marca i kwietnia rozpocznie się montaż nowych band. Pierwszy mecz Polonii na stadionie przy ul. Bydgoskiej 9 kwietnia. Rywalem będzie Kolejarz Rawicz. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group