Dwa lodowiska w Pile

08.12.2021   Autor: Michał Kępiński
699---227
Lodowisko pod chmurką na Stadionie Powiatowym w Pile. Miłośnicy jazdy na łyżwach już od połowy grudnia będą mogli korzystać z nowej ślizgawki. Chcąc skorzystać z lodowiska nie trzeba mieć własnego sprzętu.  

- Wstęp na to lodowisko będzie bezpłatny, będzie wypożyczalnia łyżew, będzie oczywiście cała infrastruktura związana z dbaniem o lodowisko. Lodowisko będzie czynne prze myślę nawet kilkanaście godzin dziennie. W godzinach dopołudniowych będą korzystać z niego uczniowie naszych szkół średnich - zachęca Eligiusz Komarowski, starosta pilski. 

A po południu i w weekendy zostanie udostępnione dla wszystkich mieszkańców. Jednorazowe wejście na lodowisko nie powinno trwać dłużej niż około godziny, tak by z obiektu mogło skorzystać jak najwięcej osób. 
Ślizgawka o wymiarach 20 na 40 metrów ze względów na pandemię koronawirus będzie niezadaszona. Lodowisko stanie na części rekreacyjnej Stadionu Powiatowego przy ulicy Okrzei w Pile. Dzierżawa obiektu to koszt prawie 270 tys. złotych. 

Od 27 listopada działa także lodowisko w Aquaparku. Można z niego korzystać od 7 do 22 z przerwą konserwacyjną między 13 a 14.30

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group