Posiadał marihuanę i części skradzionego motocykla

19.11.2021   Autor: Redakcja
438---423
31-letni mieszkaniec Wyrzyska został zatrzymany za posiadanie 80 gramów amfetaminy. Dodatkowo policjanci na terenie jego posesji znaleźli części skradzionego motocykla. 

Funkcjonariusze z Wyrzyska podczas przeszukania domu 31-letniego mężczyzny znaleźli blisko 80 gramów amfetaminy. Mundurowi natrafili też na części od motocykla skradzionego w ubiegłym roku na terenie Osieka Nad Notecią.

- Policjanci ustalili, że 31-latek kupił motocykl od swojego znajomego. Mężczyzna miał świadomość, że pojazd pochodzi z kradzieży. Mimo to zaczął go rozbierać na części, które wystawiał w ogłoszeniach internetowych. Dodatkowo prowadzone postępowanie wykazało, że 31-latek kilkukrotnie udzielał narkotyków swojemu koledze. Ostatecznie mężczyzna usłyszał trzy zarzuty związane z paserstwem, posiadaniem narkotyków oraz ich udzielaniem, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji. 
Funkcjonariusze zatrzymali również 32-latka, który ukradł motocykl. Mieszkaniec gminy Wyrzysk usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia. 

fot. KPP Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group