Przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody na dwóch pilskich osiedlach

20.07.2021   Autor: Redakcja
163---67
Osiedla Jadwiżyn i Zielona Dolina nie będą mieć ciepłej wody. Planowana przerwa w dostawie ciepła związana z prowadzoną inwestycją. 

Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o. informuje, że w dniu 21-22.07.2021 roku (środa-czwartek), prowadzone będą prace związane z planowaną modernizacją sieci ciepłowniczej. Zaplanowane prace wynikają z realizacji projektu o nazwie „Przebudowa sieci ciepłowniczej dla efektywnej dystrybucji ciepła w Pile”. W ramach projektu zakłada się budowę nowych przyłączy cieplnych i nowej sieci osiedlowej, wymianę istniejącej sieci na preizolowaną oraz dostawę i montaż węzłów cieplnych.
W związku z powyższym w godzinach 22:00 w środę – 22:00 następnego dnia (24 godziny), nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej dla budynków w rejonie ulic: Śniadeckich, nr od 116-118 do 156-158, Królewskiej i całe osiedla Zielona Dolina.

Czas przerwy będzie uzależniony od postępu prowadzonych prac i może ulec skróceniu dla niektórych Odbiorców. Przepraszamy za niedogodności wynikające z przerw w dostawie ciepła i ciepłej wody.

opr. MEC Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group