Ruszają zapisy do 30. Półmaratonu Signify w Pile

21.06.2021   Autor: Redakcja
174---16
W poniedziałek 21 czerwca ruszają elektroniczne zgłoszenia do 30. Międzynarodowego Półmaratonu Signify. Impreza odbędzie się w Ple 5 września. 

-Ze względu na pandemię w ubiegłym roku pilski półmaraton nie odbył się. Wszyscy zgłoszeni zawodnicy zostali automatycznie przeniesieni na listę startową tegorocznego półmaratonu. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia i przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny wprowadziliśmy limit startujących maksymalnie 1700 zawodników - informuje organizator biegu, Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile. Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku uczestnicy półmaratonu otrzymają pamiątkowy medal z wizerunkiem znanego polskiego maratończyka. Kto nim będzie, dowiemy się później. 
W ramach tegorocznego półmaratonu odbędzie się również Puchar Komendanta Policji, Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni oraz Otwarte Mistrzostwa Żołnierzy w Półmaratonie.

Poprzedni Półmaraton Signify ukończyło 2.668 biegaczy. Aktualne rekordy trasy należą wśród mężczyzn do Daniela Muteti z Kenii (1:02:11), a wśród kobiet do Stelli Barsosio z Kenii (1:11:09). 

Wszystkie szczegółowe informacje na temat półmaratonu na stronie internetowej www.pila.halfmarathon.pl

fot. Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group