Reportaż "COVID-19: Na ratunek życiu" tylko w TV ASTA

31.05.2021   Autor: Redakcja, Michał Kępiński
---

Walka z COVID-19 oczami pacjentów i personelu medycznego pilskiego szpitala. Już dziś zapraszamy na reportaż Michała Kępińskiego "COVID-19: Na ratunek życiu”, opowiadający o trudach pracy lekarzy, samotności pacjentów odciętych od najbliższych czy obcowaniu ze śmiercią. Premiera w poniedziałek na antenie TV ASTA o godz. 20.30. 
 

-Na szczęście liczba zachorowań w ostatnim czasie gwałtownie spadła i to nas bardzo cieszy, ale reportażem chcieliśmy pokazać cały trud pracy lekarzy, walki o zdrowie i życie pacjentów, jak przebiega choroba i to co mówią lekarze, że na tę chorobę nie ma leku i oni muszą sobie z tym radzić, muszą walczyć o to zdrowie i życie pacjentów. To ma być z naszej strony taki ukłon dla ich pracy i walki o ludzkie życie - powiedział autor reportażu, dziennikarz TV ASTA Michał Kępiński 

To historia pełna łez, ludzkich tragedii, ale też wiary i nadziei. W reportażu staraliśmy się pokazać początki walki z pandemią, ogromnej niepewności wynikającej z tego, że nikt nie znał tego wirusa, a służba zdrowia nie była przygotowana na taką ilość chorych. Chcieliśmy pokazać trud pracy personelu medycznego, a także samotność jaka dotyka pacjentów zamkniętego na oddziale. Walka z chorobą to również tygodnie przepracowane w specjalistycznych kombinezonach, stres, a przede wszystkim duże obciążenia fizyczne i psychiczne. To także ludzkie tragedie i codzienne obcowanie ze śmiercią, które odcisnęło na personelu medycznym ogromne piętno. Reportaż "COVID-19: Na ratunek życiu" będzie miał swoją telewizyjną premierę w poniedziałek o godz. 20.30, oczywiście na antenie TV ASTA. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group