Asta Video Fest

Chora dziewczynka organizuje akcję charytatywną dla dzieci

05.11.2020   Autor: Redakcja
827---273
Dziewczynka z guzem w mózgu organizuje akcję charytatywną dla innych dzieci. Nadia Totoń z Okonka przeszła pomyślnie zabieg usunięcia guza. Teraz przechodzi intensywną terapię i rehabilitację. 

Po raz kolejny Nadia organizuje, oczywiście przy ogromnym wsparciu rodziców, zbiórkę zabawek dla innych dzieci z oddziałów onkologicznych. 

- Tak jak wcześniej zbieramy drobne rzeczy. Zabawki, które ucieszą dzieciaczki. Zrobimy paczki, które zawieziemy na oddziały onkologiczne. Oprócz tych zabawek zbieramy również pieluszki rożnych rozmiarów, chusteczki nawilżane, środki higieniczne tj. oliwki, płyny do kąpieli. Środki higieny zostaną zawiezione do szpitala w Olsztynie - napisała mama Nadii Joanna Totoń. 

Paczki można nadsyłać na prywatny adres: Nadia Totoń, ul. Wodna 25, 64-965 Okonek. Wszystkie dary mają trafić do dzieci na Mikołajki. Dziewczynka  już wcześniej organizowała podobną akcję, bo gdy sama przebywała na oddziale dostawała mnóstwo drobnych prezentów od pielęgniarek. O tej akcji pisaliśmy TU. 
Nadia sama nadal potrzebuje pomocy. Na portalu zrzutka.pl wciąż można nawet drobnymi wpłatami wspomóc jej terapię. Wystarczy kliknąć TU i wpłacić kilka złotych. Postępy 10-latki w rehabilitacji na bieżąco można śledzić na Facebooku - Nadia Walcząca Księżniczka. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group