Asta Video Fest

Dziewczynka z guzem mózgu zbiera zabawki dla innych dzieci

15.07.2020   Autor: Redakcja
610---119

Nietypową akcję pomocy wymyślili rodzice małej Nadii z Okonka. Dziewczynka jest pacjentką oddziału onkologicznego w bydgoskim szpitalu. I to właśnie dla małych pacjentów tego oddziału rodzice zbierają zabawki. 

10-letnia Nadia Totoń przechodzi naświetlania w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Jest pod dobrą opieką lekarzy i wspaniałych pielęgniarek. O jej zmaganiach z chorobą pisaliśmy TU.

Przecudowne i kochane ciocie zawsze obdarowują dzieci jakąś drobną rzeczą. Kolorowanka, duży lizak, czekoladki, wiatraczki z cukierkami, książeczka... to niewiele z licznych prezentów, które już Nadia dostała. Co najważniejsze, pielęgniarki kupują to z własnej kieszeni - napisali rodzice Nadii. 

Pielęgniarki robią to, by dzieci poczuły się na oddziale lepiej. Dlatego Nadia wraz z rodzicami postanowiła pomóc. 

My rodzice Nadii chcemy zrobić akcję zbiórki drobnych, nowych (niestety z uwagi na dzieci onkologiczne o obniżonej odporności nie mogą być to rzeczy używane) zabawek bądź książeczek z bajkami czy do kolorowania - napisali. 

Rodzice zobowiązali się do dostarczenia darów do Bydgoszczy, a skontaktować się z nimi można za pomocą profilu Facebookowego Nadia - Walcząca Księżniczka. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group