Darmowe seanse na parkingu VIVO! Piła - dziś „Vox Lux”

06.08.2020   Autor: Redakcja
362---186
Sierpniowe kino samochodowe. Darmowe seanse na parkingu VIVO! Piła - dziś „Vox Lux”. 

W każdy czwartek, po godz. 21:30, na ekranie wyświetlane są klasowe produkcje filmowe, a repertuar wybierają internauci w głosowaniu na fanpage’u centrum handlowego. Najbliższy pokaz odbędzie się już dziś, 6 sierpnia. 

- Tego lata miłośnicy kina i samochodów nie mają powodów do narzekania. Od lipca na parkingu VIVO! Piła odbywają się pokazy filmowe. Do tej pory widzowie zobaczyli m.in. nagrodzony Oscarem za najlepszy film 2018 roku komediodramat „Green Book” czy 5-krotnie nominowany do prestiżowej nagrody Critics Choice „I tak cię kocham”. Przed kinomaniakami jeszcze cały miesiąc bezpłatnych seansów pod gołym niebem - mówi Klaudyna Łagocka
z Open Media. 
Dziś 6 sierpnia będzie wyświetlony film „Vox Lux” opowiadający historię gwiazdy pop, w którą wcieliła się Natalie Portman. Co będzie za tydzień? - O repertuarze decydują sami widzowie, dlatego warto na bieżąco obserwować fanpage VIVO! i głosować.

Kolejne odsłony kina samochodowego odbędą się w sierpniowe czwartki, kolejno 13.08, 20.08 i 27.08 po godz. 21:30. Na pokazy nie obowiązują zapisy. Wstęp wolny. 

fot. VIVO! Piła 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group