Tomek cudem uniknął śmierci. Trwa zbiórka na jego rehabilitację

31.07.2020   Autor: Redakcja
695---265
10 tys. zł na rehabilitację i na nowy rower dla Tomka. Ruszyła zbiórka na rzecz wałczanina, który ucierpiał w wypadku. 

23 lipca na ulicy Piłsudskiego w Wałczu z ciągnika odczepiły się dwie naczepy. Wjechały na chodnik i uderzyły w rowerzystę. Przygniotły go do ogrodzenia. 

- Pech chciał, że akurat w tym dniu, ułamek sekundy zadecydował o jego życiu - życiu, które dostał po raz drugi. Świadkowie zdarzenia dziwią się, że przeżył, a lekarz śmiało nazywa to cudem - pisze pani Agnieszka na stronie zbiórki.

Tomek trafił do szpitala. Będzie potrzebował długotrwałej rehabilitacji. Ma połamane żebra, rękę i nogę. Rower był jedynym środkiem lokomocji jaki posiadał. Stąd zbiórka. 

- Tomek, czyli Fryta pół swojego życia przepracował na stacji Orlen na Chrząstkowie. Dał się poznać jako osoba bardzo pozytywnie nastawiona na życie. Lubi ludzi, ludzie uwielbiają jego - przekonuje pani Agnieszka. 
ABY WESPRZEĆ TOMKA WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU 

- Tomek będzie potrzebował pomocy specjalistów, pomocy rehabilitantów, zabiegów, sprzętu rehabilitacyjnego (przecież wiemy ile to wszystko kosztuje). Podejrzewam, że jego chwilowa niesprawność może obciążyć budżet domowy. A no jak już dojdzie za jakiś czas do siebie, jak stanie na nogi to będzie potrzebował nowego środka transportu - dodaje organizatorka zbiórki. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group