Asta Video Fest

Ekstaza, marihuana i amfetamina w mieszkaniu zatrzymanego

23.07.2020   Autor: Redakcja
539---211
Trzech mężczyzn zatrzymała czarnkowska policja. Dwóch z nich odpowie za posiadanie narkotyków, trzeci dodatkowo za handel. W mieszkaniu tego trzeciego policja znalazła 46 tabletek ekstazy, 49 gramów marihuany i 73 gramy amfetaminy.

Kilka dni temu w nocy policyjny patrol zatrzymał się na drodze leśnej w pobliżu Czarnkowa, bo w zaparkowanym oplu siedziało dwóch mężczyzn. Na widok mundurowych chcieli odjechać. Funkcjonariusze jednak zablokowali oplowi drogę radiowozem. 

- W wyniku kontroli osobistej oraz sprawdzenia pojazdu, funkcjonariusze znaleźli pudełko, a w nim kilka porcji suszu marihuany. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnej celi. To 20 i 21 letni mieszkańcy Czarnkowa. Od kierowcy opla pobrana została krew do badania na zawartość narkotyków. Obaj usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara do 3 lat więzienia przypomina asp. Karolina Górzna-Kustra, rzeczniczka czarnkowskiej policji. 
Funkcjonariusze zatrzymali później także 26-letniego mieszkańca Czarnkowa, od którego podejrzani kupili narkotyki.

- Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania, kryminalni zabezpieczyli 46 tabletek ekstazy, 49 gramów marihuany i 73 gramy amfetaminy. Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, a ich właściciel na komendę, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty posiadania i handlu narkotykami - dodaje policjantka.

Mężczyzna otrzymał dozór policyjny. 26-latek znany jest policji. Był już karany za kradzieże. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. 

fot. KPP Czarnków 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group