Duża inwestycja nad jeziorem Logo

19.07.2020   Autor: Artur Maras
241---111
Zmiany nad jeziorem Logo w Trzciance. Nowe pełnowymiarowe boiska, szatnie oraz prysznice a także pierwsza w regionie zlewnia ścieków z placem dla kamperów. Plany są ambitne. Nie wszystko powstanie jednak w tym sezonie.

- Realizujemy szatnię na medal czyli obiekt sanitarno-szatniowy czyli cywilizacja pojawi się na plaży  i kąpielisko będzie uzbrojone w toalety, prysznice, też prysznic zewnętrzny. Ta szatnia ma być zlokalizowana przy boisku do piłki plażowej, natomiast my te boiska chcemy zrobi w takim wymiarze, żeby to miało wydźwięk o wiele lepszy. Będą to nowe pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej - mówi Krzysztof Jaworski, burmistrz Trzcianki.
A na nich jeszcze w tym sezonie będzie rozegrany turniej. Nieco później bo do końca września powstaną szatnie z prysznicami. Najpóźniej zbudowane będzie miejsce dla kamperów ze specjalną instalacją do odbioru nieczystości z pojazdów. Ma to pozwolić Trzciance zaistnieć na kamperowej mapie Polski i przyciągnąć w to miejsce amatorów takiej turystyki.. Zmiany nad trzcianeckim jeziorem pochłoną pól miliona złotych. Część pieniędzy to środki unijne.
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group