Zespół z Trzcianki wśród najlepszych kapel rockowych w Polsce

08.07.2020   Autor: Redakcja
453---1320

Wystartowała już 12 już edycja największego w Polsce przeglądu kapel rockowych, który ma na celu promocję nieznanych dotąd artystów grających muzykę gitarową. Antyfest Antyradia, bo to o nim mowa, co roku przyciąga setki artystów z całego kraju, wśród nich znalazł się trzcianecki zespół Ribs in Coke, który został wybrany przez komisję Antyradia do 30-tki najlepszych kapel rockowych w Polsce.

Udział w przeglądzie to ogromna szansa na zaprezentowanie własnej twórczości i pokazanie się szerokiej publiczności. Tegoroczny zwycięzca otrzyma statuetkę "Złotej Kosy", wystąpi na 26. Pol'and'Rock Festival - Najpiękniejszej Domówce Świata, która będzie transmitowana online i nagra profesjonalną płytę w Izabelin Studio, której promocję zagwarantuje Antyradio.

Do konkursu mogły się zgłosić zespoły grające różne odmiany muzyki rockowej, niebędące związane z żadną wytwórnią fonograficzną. Wśród setek zgłoszeń nadesłanych do Antyradia, znalazł się trzcianecki zespół Ribs in Coke. Zespół o mocnym, rockowym brzmieniu, który wyróżnia się niepretensjonalnie świeżym podejściem do gatunku. Swój wyjątkowy charakter zawdzięcza zróżnicowanej grupie muzyków wywodzących się z różnych projektów. Szczere, emocjonalne, polskie teksty oddają w pełni odbiór świata widzianego oczami wokalisty. Wyszukane brzmienie gitar i mocna, zgrana sekcja to elementy, które zapadają w pamięć i tworzą niepowtarzalny charakter.

Ribs in Coke może się pochwalić autorskimi utworami, do których zostały nagrane profesjonalne teledyski. Do największych sukcesów zespołu należy bez wątpienia występ z Rayem Wilsonem (byłym wokalistą zespołu GENESIS) oraz suporty przed takimi gwiazdami jak Acid Drinkers, Ira i Turbo. Ten ostatni, związany z jubileuszową trasą koncertową legendy polskiego rynku muzycznego, został przerwany przez ogłoszenie stanu epidemii. Mieszkańcy Piły mieli okazję poznać twórczość zespołu Ribs in Coke na wyjątkowych koncertach w Club Barka Piła. Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na pierwszy krążek.

Zespół z Trzcianki nie tylko znalazł się wśród setek zgłoszeń, ale zakwalifikował się do kolejnego etapu. Tym samym dołączył do grona 30, wybranych przez komisję Antyradia, najlepszych kapel rockowych w Polsce. Głosowanie na najlepszą kapelę trwa! Możecie wspierać lokalny zespół wchodząc na stronę Antyradia (https://www.antyradio.pl/Radio/Antyfest-Antyradia-2020) i oddając na nich głos. Głosowanie potrwa do 17.07.2020 roku do godziny 18:00.
Trzymamy mocno kciuki!fot. Canvas Marcin Szymański 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group