Koszulka ze zdjęciem? Świetny pomysł na Dzień Ojca!

03.06.2020   Autor: Reklama
1647---167
Dzień Ojca to doskonała okazja, aby pokazać swoją miłość. Nawet gdy na co dzień nie masz czasu, aby spędzać go ze swoim tatą, za pomocą prezentu możesz mu to wynagrodzić. Najlepiej sprawdzą się w tym celu spersonalizowane gadżety, które będą miały wartość sentymentalną oraz praktyczną. Doskonałym wyborem będzie koszulka z nadrukiem na dzień ojca. Jak ją wykonać?

Jaka koszulka na Dzień Ojca?
Koszulka to dobry pomysł na upominek na Dzień Ojca, jednak jak wybrać tę, która będzie pasowała do gustu Twojego rodzica? Najprostszym sposobem jest stworzenie jej samodzielnie poprzez wykorzystanie zdjęcia lub własnego projektu graficznego. Oprócz tego możesz zdecydować się na jeden z gotowych wzorów opracowanych specjalnie na tę okazję.

Koszulki z nadrukiem na Dzień Ojca – gdzie kupić?
W internecie funkcjonuje wiele drukarni reklamowych, które zajmują się wykonywaniem spersonalizowanych gadżetów. Taką usługę realizuje np. firma Mega Koszulki, która specjalizuje się w produkcji śmiesznych koszulek na Dzień Ojca. Klienci mają do wyboru wiele ciekawych wzorów, a ponadto mogą samodzielnie stworzyć koszulkę na dzień taty. Służy do tego specjalny kreator, którego obsługa nie powinna sprawić problemu nawet osobom, które nie mają doświadczenia graficznego. Za jego pomocą możesz wykonać t-shirt ze zdjęciem na Dzień Ojca lub wykorzystać do tego dowolny projekt.

Jak zaprojektować koszulkę ze zdjęciem na Dzień Ojca?
Pierwszym etapem jest wybranie koloru oraz rozmiaru t-shirtu. Warto w tym celu przejrzeć szafę taty, co będzie pomocne w podjęciu decyzji. Następnym krokiem jest wgranie do kreatora zdjęcia, które ma się znaleźć na koszulce. Może ono przedstawiać waszą rodzinę lub tatę z młodzieńczych lat. Dodatkowo możesz dodać krótką dedykację, aby prezent nabrał osobistego charakteru. Koszulka ze zdjęciem na Dzień Ojca będzie miłym wspomnieniem i wywoła uczucie wzruszenia u Twojego rodzica.
Śmieszna koszulka na Dzień Ojca
Śmieszna koszulka dla taty

Jeżeli zależy Ci na tym, aby nadruk na koszulce przedstawiał zdjęcie, nie musisz wcale rezygnować z dodatkowych elementów graficznych. Wybierając wzór T-shirtu, który przypadł Ci do gustu, możesz go dowolnie modyfikować. Wykorzystaj na przykład śmieszną koszulkę na Dzień Ojca z napisem „Cool tata”. Powyżej tekstu wstaw zdjęcie swojego rodzica z młodzieńczych lat. W tym przypadku świetnie sprawdzi się jakaś zabawna fotografia, która wraz z napisem będzie sugerowała, że Twój ojciec jest wyluzowanym człowiekiem.

Koszulka na Dzień Ojca od córki
W kreatorze możesz samodzielnie stworzyć projekt od podstaw. Wystarczy, że wgrasz dowolne zdjęcie i je zmodyfikujesz według własnego uznania. Jeżeli prezentem ma być koszulka na Dzień Ojca od córki, możesz dodać pod fotografią krótką dedykację. Oprócz tego w banku darmowych grafik masz szeroki wybór ramek i elementów ozdobnych. Musisz jedynie pamiętać o optymalizacji projektu i wybraniu zdjęcia dobrej jakości. Umieść je w górnej części koszulki i dodaj krótki tekst, a zwykły T-shirt stanie się spersonalizowanym upominkiem.

Jaka koszulka będzie najlepsza?
Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać, wręczając prezent. Najbardziej osobistym i sentymentalnym upominkiem będzie koszulka ze zdjęciem na Dzień Ojca. Jeżeli jednak uważasz, że noszenie T-shirtu z rodzinną fotografią będzie naruszeniem prywatności, zdecyduj się na jeden z gotowych wzorów.
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group