Tragedia w Chodzieży. Matka przyznała się do zamordowania 2-letniego dziecka

18.03.2020   Autor: Redakcja
---188
21-letnia kobieta przyznała się do uduszenia swojego 2-letniego syna. Kobieta wraz ze swoim partnerem odpowie również za znęcanie się nad dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem. 
 

- Prokurator przedstawił matce dziecka zarzut jego zabójstwa, a także matce oraz partnerowi matki zarzut znęcania się nad tym dzieckiem ze szczególnym okrucieństwem. Znęcanie to miało miejsce od kwietnia 2019 roku do marca 2020 roku. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im przestępstw, złożyli obszerne wyjaśnienia - powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu Łukasz Wawrzyniak

Do tragedii doszło w Chodzieży w nocy z czwartku na piątek. Około godz. 1.00 policja otrzymała informacje o śmierci 2-letniego chłopca w jednym z budynków przy ul. Kilińskiego.

- Na miejscu policjanci zastali nietrzeźwą matkę oraz jej konkubenta - poinformowała Radio ZET asp. Karolina Smardz - Dymek z chodzieskiej policji. 

Decyzją sądu kobieta oraz jej partner zostali aresztowani na trzy miesiące, matce grozi dożywotnie więzienie, partnerowi matki za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem kara do 10 lat pozbawienia wolności.  ​
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group