Siatkarze pilskiego JOKERA powalczą w finale

19.02.2020   Autor: Redakcja
258---372
W dnia 21-23 lutego młodzi siatkarze UKS SMS JOKER Piła powalczą o zwycięstwo w Finale Mistrzostw Wielkopolski Młodzików w Piłce Siatkowej. Turniej finałowy zostanie rozegrany w Pile, w hali Szkoły Podstawowej nr 1, przy ul. Staromiejskiej 11. 
Jest to bardzo wytężony czas pracy w naszym Klubie. Rozgrywki nabierają już formę zmierzającą do finalizacji rywalizacji, którą nasze drużyny toczą systematycznie od września. W ubiegły weekend organizowaliśmy Finał Wielkopolski Kadetów,dwa tygodnie temu odbył się juniorski finał w Poznaniu, natomiast już w ten weekend organizujemy kolejną imprezę dla młodszej kategorii wiekowej - młodzik . Sam osobiście jestem w tym momencie w drodze do Rzeszowa, wraz z drużyną Juniorów zmierzamy na Ćwierćfinał Mistrzostw Polski. Wszyscy jesteśmy mocno skoncentrowani na najbliższych zadaniach i wierzymy, że i w tym sezonie osiągniemy zadowalające wyniki sportowe, choć kalendarz imprez jest nieco bezlitosny i nie pozwala na chwilę oddechu - powiedział Tomasz Aszemberg trener UKS SMS JOKER Piła. 

Młodzicy pilskiego JOKERA zmierzą się z ekipami UKS Piątka Turek, UKS Jedynka Poznań, Enea Energetyk Poznań, UKS Polon Krotoszyn oraz MUKS Jantar Kalisz. Pilanie po raz pierwszy na parkiet wyjdą w piątek 21 lutego o godz. 17.00. Ich przeciwnikiem będzie drużyna UKS Piątka Turek. 

źródło: UKS SMS JOKER Piła
fot. poglądowa Pixabay

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group