Rozstrzygnięcie konkursu - wygraj bilety na koncert Witek Muzyk Ulicy

24.01.2020   Autor: Redakcja
554---
Witek Muzyk Ulicy wystąpi w sobotę w klubie Barka w Pile.  Przedstawiamy wyniki konkursu, w którym do wygrania były trzy podwójne wejściówki na ten koncert.

Aby wygrać jeden z nich, należało odpowiedzieć na pytanie Jaki tytuł nosi pierwszy album Witka wydany w 2017 roku? Prawidłowa odpowiedź to: Gram dla Was.
Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosowaliśmy trzy osoby, który wygrały bilety:
Jolanta Głazik
Monika Malińska
Michał Podharski


Kim jest Witek Muzyk Ulicy? Jego historia jest niesamowita i urzekająca. Fani naprawdę mogą się z nim utożsamiać, bo mówi o problemach, które znają. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem. m.in. grając na ulicach.
Jego droga zwraca uwagę coraz większej ilości Polaków w kraju i za granicą. Muzyk który z warszawskich ulic i stacji metra gdzie grał przez półtora roku, trafia na największe Polskie sceny, koncertuje w m.in. w USA, Anglii i Irlandii. Wydał dwie płyty i w tym roku zagrał m.in na Festiwalu Pol'and'Rock. Przygotowuje się do nagrania trzeciej płyty. Styl muzyczny Witka chyba najbardziej oddaje tytuł jego drugiej płyty :"FOLKO ROCKO PUNKO POLO". Muzyka Witka jest wyjątkowa i trafia on w każde gusta niezależnie od wieku odbiorcy czy muzyki której słucha, trafia on zarówno do fanów Disco Polo, Rocka, Folka, Punka itp.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group