Bilety na koncert "Cisza jak ta" - rozstrzygnięcie konkursu

21.01.2020   Autor: Redakcja
282---
"Cisza jak ta" w Pile. Już w sobotę koncert jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów folk-poetyckich w Polsce. Mieliśmy do rozdania dwa podwójne bilety na ten wyjątkowy występ, który odbędzie się 25 stycznia o godz. 19:00 w Teatrze Miejskim w Pile.

W konkursie wygrały dwie osoby, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie: Jaki tytuł nosi najnowsza płyta zespołu "Cisza ja ta"? Prawidłowej odpowiedzi, która brzmi "Górskie opowieści - Wędrówka druga" udzielili Maciej Orzoł oraz Ewelina Wącisz. Gratulujemy!
 
Wśród zespołów folk-poetyckiego nurtu Krainy Łagodności trudno byłoby znaleźć zespół, który w krótkim czasie wydał 13 płyt i zagrał ponad tysiąc koncertów na scenach w całej Polsce. Od 16 lat grupa jest w nieustannej trasie koncertowej przemierzając kraj wzdłuż i wszerz, wszędzie spotykając się z gorącym odbiorem publiczności spragnionej wyjątkowych słów i niezwykle ciepłego, mądrego przekazu artystycznego. Dynamiczny rozwój zespołu został w 2013 roku uhonorowany Pegazem Kultury, płyta "Nasze Światy" została uznana Poetycką Płytą Roku 2011, płyta - "Wuka" Poetycką Płytą Roku 2013, a płyta "Nieobecność" – Poetycką Płytą Roku 2017. Zamieszczone utwory zespołu na portalu Youtube zostały odsłuchane w sumie ponad 30 milionów razy, a oficjalna strona grupy na portalu Facebook ma ponad 100.000 przyjaciół. W 2014 roku zespół zdobył Nagrodę Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu TVN, Radiowej Trójki i Skody, a piosenki Ciszy zdobyły głosami słuchaczy dziewięć na dziesięć pierwszych miejsc. Na koncertowym "pokładzie" Ciszy: trzy gitary, delikatna perkusja, flet, skrzypce i pięć odmiennych głosów splatające słowa i dźwięki w urozmaiconą całość.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group