Rozstrzygnięcie konkursu - wygraj bilety na festiwal teatralny

27.11.2019   Autor: Redakcja
762---553
Trwa ostatni tydzień festiwalu teatralnego Teatr – Pasja rodzinna. W ramach konkursu mieliśmy do rozdania bilety na dwa spektakle: „Belfer” oraz „Zgaga”. Podajemy wyniki.

Aby zdobyć bilet na jeden ze spektakli wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: Pod czyim honorowym patronatem odbywa się tegoroczna edycja Festiwalu teatralnego Teatr - pasja rodzinna?

Prawidłowa odpowiedź to: Wojciech Pszoniak.

Podwójne bilety na spektakl "Belfer" zdobyli:
-Ewa Kiełbowicz
-Alina Buczak


Podwójne bilety na spektakl "Zgaga" zdobyli:
-Kazimierz Rozwarski
-Karina Franckowiak
-Aleksandra DropSztuka "Belfer" autorstwa belgijskiego dramaturga Jeana Pierre’a Dopagne’a to historia nauczyciela wykładającego literaturę w szkole dla tzw. trudnej młodzieży. Praca, wykonywana do tej pory w poczuciu misji, zmienia się stopniowo w pełną nerwów grę, gdy codziennie przychodzi mu stawiać czoło uczniom mającym za nic wszelkie ideały. Jego poetycka natura musi zmierzyć się z zachowaniem młodzieży ogołoconej z jakiegokolwiek autorytetu… Wyreżyserowana przez Michała Kwiecińskiego sztuka, pokazywana już w kilkudziesięciu krajach na świecie, prowokuje do dyskusji i stawia wiele pytań dotyczących relacji nauczyciel-uczeń. Premierowe przedstawienie odbyło się w jesienią 2004 roku. W rolę tytułowego belfra wcielił się jeden z najwybitniejszych polskich aktorów – Wojciech Pszoniak.
Sztuka „Belfer” odbędzie się w czwartek 28 listopada o godz. 19:00 w pilskim RCK.
Spektakl „Zgaga” opowiada historię kobiety, która w siódmym miesiącu ciąży odkrywa, że jej mąż Mark kocha inną kobietę. Fakt, że rywalka jest wysoka jak wieża, ma szyję jak żyrafa i nos jak trąbę słonia, jakoś jej nie pociesza. Czasami jednak pociesza ją gotowanie, gdyż Rachel zajmuje się pisaniem książek kucharskich. Pomiędzy próbami ratowania swego małżeństwa, bohaterka podaje niektóre ze swych ulubionych przepisów kulinarnych.
Spektakl „Zgaga” odbędzie się w sobotę 30 listopada o godz. 19:00 w pilskim RCK.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group