Premiera goni premierę w kinie Helios

07.11.2019   Autor: Redakcja
2224---464
Pozytywne emocje dla najmłodszych, solidna porcja dobrego humoru dla młodzieży i filmowe wysokie C dla dorosłych – sieć kin Helios korci repertuarem, w którym nie mogło zabraknąć wyjątkowych hitów.

W ramach piątkowych debiutów na wielkim ekranie zobaczymy przygody uwielbianego przez dzieci Baranka Shauna, a także perypetie nastolatki Julii w komedii #Jestem M. Misfit. Na starszych odbiorców czeka klasyka science fiction, czyli Terminator w nowej odsłonie. Wśród tortowych wisienek nie zabraknie oczywiście Ukrytej gry – obrazu, który na długo pozostaje w pamięci widza za sprawą doskonałej obsady aktorskiej. Na wielbicieli dobrego kina czekają ponadto takie tytuły jak Czarownica 2, Joker czy uhonorowane wieloma nagrodami Boże Ciało. 

Już jutro sieć kin Helios zaprasza na Ukrytą grę – długo wyczekiwany thriller, trzymający w napięciu od początku do końca, w którym odpowiedni poziom emocji gwarantują widzowi m.in. Bill Pullman czy Robert Więckiewicz. Akcja filmu rozgrywa się podczas zimnej wojny. Amerykańskie tajne służby porywają genialnego matematyka, by wystawić go w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi. Międzynarodowy turniej w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki stanowi jednak tylko przykrywkę dla szpiegowskiej gry, w której stawką jest uratowanie ludzkości przed zagładą nuklearną.Terminator: mroczne przeznaczenie. Już sam tytuł brzmi dla wielbicieli science fiction wystarczająco zachęcająco. Akcja filmu osadzona została po wydarzeniach ujętych w produkcji Terminator 2: Dzień Sądu. O napięcie i odpowiednie emocje dbają ponownie Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton.Na liście kinowych must see najmłodszych kinomanów z pewnością widnieje już komedia Baranek Shaun Film. Farmaggedon, na premierę której warto zarezerwować najbliższe piątkowe popołudnie. Tytułowy bohater i jego rozbekana ferajna z ukochanej farmy poznają zabawną przybyszkę z odległej galaktyki, przez którą czeka ich mnóstwo wyzwań, ale też zabawnych, międzyplanetarnych przygód... Prawdziwy farmaggedon!


Wśród premier nie zabraknie również młodzieżowej komedii #Jestem M. Misifit, w której nastolatka Julia próbuje odnaleźć się w nowej szkole, znajdującej się w rękach ekip sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i sekcji VIP. Razem z dwojgiem outsiderów stworzy udaną „paczkę wykluczonych“, a widzowie będą mogli zobaczyć prawdziwą #przyjaźń.W repertuarze nie zabrakło też miejsca na projekty specjalne. Helios dla dzieci przygotował film Basia 3, do obejrzenia w sobotę i niedzielę o 10:30. Kultura Dostępna prezentuje film Kurier w czwartek o 13:00 i 18:00. W ramach Kina Konesera Obywatel Jones tradycyjnie w poniedziałek o godz. 18:30. W środę o godz. 12:00 Kino na Temat, czyli Van Gogh. U bram wieczności.

Filmowe emocje to wyjątkowy pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar, a także możliwość zakupu biletów online czekają na Państwa na stronie www.helios.pl.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group