Na Górze w najbliższą sobotę wystąpią w Mam Talent!

07.11.2019   Autor: Redakcja
506---47
Mówią, że udziałem w tym programie zrobili sobie upominek na przypadające w tym roku ich 25. urodziny. Grupa Na Górze wystąpi 9 listopada na żywo w półfinale "Mam Talent!".

Już pierwszym występem w eliminacjach zrobili ogromne zamieszanie. Dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak, informując na początku września o nowej ramówce stacji stwierdził, że ten zespół rozwala ich system. Teraz wystąpią na żywo. Mało tego, będzie można na nich głosować.

Ci z widzów, którzy będą chcieli zagłosować na zespół Na Górze, mogą to zrobić za pośrednictwem telefonu wysyłając na nr 7326 wiadomość tekstową z podanym w trakcie programu numerem zespołu lub poprzez stronę internetową: decyduj.online. Należy pamiętać, że w przypadku telefonu trzeba mieć odblokowaną możliwość wysyłania płatnych wiadomości u operatora swojej sieci telefonicznej - wiele osób blokuje tę funkcję w pakietach rodzinnych, zabezpieczając się przed nadszarpnięciem domowego budżetu np. przez swoje dzieci. Jeśli nigdy nie zgłaszało się u operatora wniosku o jej zablokowanie, to jest ona czynna.
Osoby nie posiadające telewizora mogą program "Mam Talent!" zobaczyć na player.pl.

Ekipa Na Górze, to - jak sami siebie określają - mieszanka wybuchowa. W grupie są muzycy z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz muzycy pełnosprawni, choć, jak sami twierdzą, nie przejmują się takimi podziałami i traktują się równo. Niemal każdy z członków grupy mieszka w innym miejscu - Adam (wokalista) i Robert (perkusista) w Rzadkowie (gm. Kaczory), Krzysztof (klawiszowiec) w Szamocinie, Jacek (basista) w Pile, a Wojtek (gitarzysta) jeszcze niedawno w Chodzieży, a obecnie w Zawadzie (gm. Szydłowo). Na próbach spotykają się w Pile. Grają od 1994 roku.17 października świętowali 25-lecie razem ze swoimi przyjaciółmi (m.in. Grabażem i innymi muzykami zespołu Strachy Na Lachy) na scenie Chodzieskiego Domu Kultury.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group