Nowy repertuar, czyli co nowego na ekranach kin Helios

23.10.2019   Autor: Redakcja

Najbliższy kinowy tydzień w sieci Helios zapowiada się niezwykle interesująco! Nie zabraknie premierowych pokazów filmów: „Bliźniak”, „Countdown” oraz „Rodzina Addamsów”, a także hitów takich jak: „Boże Ciało”, „Czarownica 2” i „Joker”.

Bliźniak” to innowacyjny thriller akcji, w którym Will Smith wciela się w postać Henry’ego Brogana, elitarnego zabójcy. Prześladuje go tajemniczy młody mężczyzna, który jest w stanie przewidzieć każdy krok Brogana. Film został stworzony przy wykorzystaniu efektów wizualnych, jakich kino do tej pory nie proponowało.

Fani mocnych i nieprzewidywalnych horrorów z pewnością wybiorą film „Countdown”. Ruth wraz z grupą przyjaciół w ramach żartu ściąga na smartfon tajemniczą aplikację, która ma przewidywać datę śmierci użytkownika. Śmiech szybko zmienia się w przerażenie. W internecie zaczynają pojawiać się doniesienia o tajemniczych zgonach użytkowników aplikacji, dokładnie w dniach przez nią zapowiedzianych. Ruth ma umrzeć za 3 dni i 7 godzin. Czy zdoła odwrócić przeznaczenie?

Jak powiedział reżyser Conrad Vernon - w latach 30. nawet 90-latkowie byli fanami Addamsów, dlatego sieć kin Helios zaprasza tych małych, jak i dużych widzów do obejrzenia nowej odsłony słynnej historii z życia arystokratycznego klanu z zamiłowaniem do makabry. Sympatyczna „Rodzina Addamsów” po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku, a także wścibskiej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości…

Uwadze widzów sieć poleca również najnowszą produkcję Jana Komasy „Boże ciało”, opowiadającą historię dwudziestoletniego Daniela, który w trakcie pobytu w zakładzie poprawczym przechodzi duchową przemianę i zaczyna pełnić posługę kapłańską, „Czarownicę 2” z brawurową rolą Angeliny Jolie w jednej z najbardziej fascynujących postaci Disneya, a także film „Joker” o jednym z najsłynniejszych superprzestępców uniwersum DC.

Ponadto w tym tygodniu sieć uruchomiła przedsprzedaż biletów na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Lucasfilm i J.J. Abrams ponownie łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki. Czym zaskoczą w finale twórcy jednej z najbardziej kultowych serii w historii kina? Jaki będzie finał odwiecznej batalii pomiędzy jasną i ciemną stroną mocy? Tego tytułu absolutnie nie można przegapić!

Nadal będą wyświetlane filmy: "Ikar. Legenda Mietka Kosza", "Zombieland: kulki w łeb"" oraz "O Yeti!"

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są TUTAJ. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group