Wieczór powyborczy w TV ASTA

13.10.2019   Autor: Redakcja
294---160
Dwa studia, komentatorzy, zaproszeni goście a do tego sztab ludzi obsługujących to wydarzenie. Mowa o wieczorze powyborczym, który zostanie zorganizowany w TV ASTA. To tutaj będą państwo mogli usłyszeć na żywo komentarze do wyborów parlamentarnych w naszym regionie.

- W poniedziałek o godz. 18:00 specjalne wydanie informacji zwane wieczorem powyborczym. Podczas tego wieczoru przedstawimy informacje o wynikach wyborów parlamentarnych. Szczególnie skupimy się na naszym okręgu wyborczym, okręgu pilskim i koszalińskim, zarówno w wyborach do Sejmu i Senatu. Przedstawimy reakcję poszczególnych sztabów wyborczych, polityków, samorządowców -  mówi Paweł Różycki, dyrektor programowy TV ASTA
Nie zabraknie także komentarzy dotyczących cząstkowych wyników oraz rozmów w studiu z politykami i dziennikarzami. Materiały wideo i grafiki z wirtualnego studia przedstawią frekwencję, przebieg wyborów oraz wstępne wyniki w okręgach pilskim i koszalińskim. Studio powyborcze startuje w poniedziałek o godz. 18:00. Dzisiaj z kolei na portalu asta24 relacje ze sztabów wyborczych i przebiegu głosowania w Pile i w regionie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group