Repertuar kina Helios

02.10.2019   Autor: Redakcja
1837---382
Sieć kin Helios zaprasza na ekscytujące seanse filmowe. W tym tygodniu na ekranach debiutuje zdobywca Złotego Lwa - „Joker” oraz druga część familijnego hitu „Był sobie pies”. Ponadto kinomani będą mogli zobaczyć „Ad Astra” z brawurową rolą Brada Pitta, animację „Angry Birds 2 Film”, a także polską komedię „(Nie)znajomi” w gwiazdorskiej obsadzie.

Już od najbliższego piątku Helios zaprasza na premierowe pokazy filmu „Joker” opowiadającego historię jednego z najsłynniejszych superprzestępców uniwersum DC. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście…Helios zaprasza także na seanse kontynuacji hitu, który w Polsce zachwycił tysiące widzów - „Był sobie pies 2”. Bailey dostaje od Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Z biegiem czasu CJ wyjeżdża z matką do wielkiego miasta i traci kontakt z dziadkami. Na szczęście Bailey przeżył już wiele żyć i sporo się o ludziach nauczył. Tym razem będzie musiał pomóc swojej ukochanej pani odnaleźć prawdziwą miłość, zrealizować marzenia i przede wszystkim pogodzić skłóconą rodzinę.Słodko-gorzka komedia „(Nie)znajomi” została zainspirowana hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie! Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami…


Widzowie będą mogli zobaczyć również film Sci-Fi „Ad Astra” przedstawiający historię astronauty, który wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety… W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

Najmłodszych widzów ucieszą z pewnością premierowe seanse animacji „Angry Birds 2 Film”. Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy…

Filmowe emocje to wspaniały pomysł na niezapomniany czas w gronie rodziny i przyjaciół. Szczegółowe informacje, aktualny repertuar oraz opcja zakupu biletów dostępne są na stronie: www.helios.pl. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group