Kino Helios - repertuar

19.09.2019   Autor: Redakcja
1571---655
W tym tygodniu w kinie Helios czeka nas dużo nowości ponieważ aż trzy premierowe filmy oraz przedpremierowo polska komedia „(Nie)znajomi”.

Pierwsza premiera skierowana jest do najmłodszych: „Angry Birds 2”. Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.A jeżeli jesteście fanami SF a do tego o mocnych nerwach to kolejna premiera jest dla Was: „Ad Astra”. Astronauta Roy McBride (Brad Pitt) wyrusza na wyprawę poza granice Układu Słonecznego, aby odnaleźć swego zaginionego ojca i odkryć tajemnicę, która zagraża przetrwaniu naszej planety. W czasie swej podróży odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie. Na ekranach pilskiego Heliosa w nadchodzącym tygodniu obejrzeć będzie można również "Rambo: Ostatnia krew". John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze nieprzypadkowo wybrali ofiarę. Ich prawdziwym celem jest on, John Rambo, z którym mają do wyrównania dawne rachunki. Nie rozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.


Również ciekawie zapowiadają się projekty specjalne. W ramach Kina Konesera Helios zaprasza na film "Gdzie jesteś, Bernadette?, a z cyklu Kultura dostępna na polski dramat "Słodki koniec dnia". 

Nadal będą wyświetlane filmy: "Piłsudski", "Polityka", "To: Rozdział 2", „Wyprawa Magellana”. W środę o 19:00 obejrzeć można będzie również film "Tajemnica Ojca Pio" a w piątek o 9:00 oraz w poniedziałek o 9:30 "Legiony".
Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group