Jowita Budnik będzie gościem Salonu Kulturalnego w Pile

12.09.2019   Autor: Redakcja
950---
Aktorka telewizyjna i filmowa Jowita Budnik będzie gościem Salonu Kulturalnego TV ASTA i Regionalnego Centrum Kultury. Spotkanie z aktorką poprzedzone pokazem filmu "Ptaki śpiewają w Kigali" odbędzie się 30 września. 

W Regionalnym Centrum Kultury w Pile 30 września o godz. 18.00 rozpocznie się pokaz filmu Ptaki śpiewają w Kigali w reżyserii Krzysztofa Krauze i Joanny Kos - Krauze, z udziałem m.in. Jowity Budnik, Eliane Umuhire i Witolda Wielińskiego. Po pokazie dziennikarka TVN Kinga Burzyńska przeprowadzi rozmowę z Jowitą Budnik, wcielającą się w filmie w postać polskiej ornitolog Anny Keller. W trakcie spotkania odbędzie się również promocja najnowszej książki Kingi Burzyńskiej "Szkoła filmowa 2", którą będzie można zakupić w kasie RCK oraz uzyskać autograf autorki. 

Jowita Budnik jest wychowanką młodzieżowego ogniska przy Teatrze Ochota. Zaraz po maturze podjęła studia na Wydziale Profilaktyki, Resocjalizacji i Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Teraz gościnnie występuje w Teatrze Ochota, Teatrze Powszechnym w Warszawie. Znana jest z ról w takich filmach jak: Dług, Plac Zbawiciela, Papusza, Jeziorak i Ptaki śpiewają w Kigali
 

 Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasie RCK lub tutaj
 

Mecenasem Salonu Kulturalnego jest Miasto Piła.

Sponsorami Salonu Kulturalnego są Galeria VIVO! oraz ASTA-NET.

Partnerem jest Sławek Nakoneczny fotografia.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group