"Polityka" w kinie

05.09.2019   Autor: Redakcja
1294---370
Czy opadły już emocje po rozpoczęciu roku szkolnego? A może wciąż trwają? Doskonałym pomysłem na relaks jest udanie się do kina Helios w Pile, które na najbliższy tydzień przygotowało dwie premiery oraz dla najmłodszych przedpremierowo film "Angry Birds Film 2".  

Długą wyczekiwaną i głośną premierą tego tygodnia jest film "Polityka" Patryka Vegi, który tym razem pod lupę wziął scenę polityczną naszego kraju. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.
Pierwsza projekcja filmu już w piątek 6 września o godz. 10:20. Na film nie obowiązują rezerwacje. Kolejna premiera tego tygdnia to film dla osób o mocnych nerwach, horror "TO: Rozdział 2". Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. "To: Rozdział 2" ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie "To". A jeżeli ktoś chce przypomnieć sobie pierwszą część "TO" lub jeszcze jej nie oglądał to będzie miał okazję ponieważ Helios przygotował Mini Maraton "TO", podczas którego wyświetlone zostaną dwie części filmu. Do wyboru są dwa terminu w piątek lub poniedziałek o godz. 22:00. 


Kino Helios przygotowało także projekty specjalne. Z cyklu Kultura Dostępna film „Kto napisze naszą historię” w czwartek o 13:00 i 18:00. W ramach filmowych poranków dzieci obejrzą "Strażaka Sama, cz. 12". Kino Konesera oferuje film „Pavarotti” w poniedziałek o 18:30.Nadal będą wyświetlane filmy: „Król lew”„Na bank się uda”, „Grzeczni chłopcy”„Playmobil. Film”, „Toy Story 4”.
Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group