Wpadło 80 osób. Przestępcy ukrywali się nawet... w wannie, czy za zasłoną

04.09.2019   Autor: Redakcja
Pilska policja zatrzymała 80 osób poszukiwanych listami gończymi. Byli ścigani za kradzieże, rozboje, włamania, przestępstwa narkotykowe i pobicia. Byli wśród nich też tacy, co znęcali się nad rodziną.

10 osób poszukiwanych było listami gończymi, a wobec jednego mieszkańca powiatu pilskiego wydano Europejski Nakaz Aresztowania. Pilscy kryminalni podczas wakacji zatrzymali w sumie 80 osób. Poszukiwani ukrywali się w domach, pomieszczeniach gospodarczych, pustostanach, w kanale warsztatu samochodowego oraz szklarni. Byli też tacy, co próbowali się ukryć... w szafie, w wannie, czy za zasłoną.

- Jeden mężczyzna został zatrzymany na terenie Holandii. Zatrzymany został przekonwojowany do Polski i osadzony w Areszcie Śledczym.
Zatrzymane osoby, to mieszkańcy powiatu pilskiego w wieku od 18 do 63 lat, wśród których było 6 kobiet. - informuje podkom. Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Na stronie internetowej poszukiwani.policja.pl umieszczone są wizerunki i dane osób poszukiwanych listami gończymi. W przypadku posiadania informacji na temat konkretnej osoby można zgłosić anonimowo ten fakt poprzez stronę lub pod numerem 997 dyżurnemu najbliższej jednostki policji.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group