Zakończenie wakacji z Kinem Helios

21.08.2019   Autor: Redakcja
Wakacje się kończą, a rozpoczęcie roku szkolnego coraz bliżej, ale Kino Helios znalazło sposób na otarcie łez najmłodszym, ponieważ zapowiedziana została premiera animowanego filmu „Playmobil. Film”.

„Playmobil. Film” to historia Charliego, który wciąż zadręcza swoją siostrę – Marlę opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal – wrota do innego wymiaru. Kiedy przez nie przechodzi, w jednej sekundzie sama zamienia się w figurkę PLAYMOBIL. Zwiedzając niezwykłą, zbudowaną z zabawek krainę, dziewczynka odkrywa, że jej brat został porwany i uwięziony przez zdradzieckiego pirata Bloodbonesa. Żeby uratować chłopca, Marla będzie musiała połączyć siły ze zwariowanym kierowcą ciężarówki – Delem oraz odważnym robotem o imieniu Robotitron. W trakcie wędrówki przez zdumiewający świat zestawów PLAYMOBIL nasi bohaterowie przeżyją masę przygód, napotkają wielu przyjaciół i wrogów – od rycerzy w lśniącej zbroi po międzygalaktycznych złoczyńców. A sama Marla odkryje, że aby uratować Charliego i powrócić do domu, będzie musiała przywołać moc własnej, nieco zaniedbanej wyobraźni. Wszystko jest możliwe – trzeba tylko uwierzyć w siebie! 


Kino Helios przygotowało także projekty specjalne. W ramach Kina Konesera „Diego” w poniedziałek o 18:30. Film opowiada o utalentowanym chłopaku, który wpada w sam środek mafijnych rozgrywek. W Kinie dla Kobiet zobaczyć będzie można „Sztukę ścigania się w deszczu” w środę o 18:30, o kierowcy wyścigowym oddanym swojemu psu. Z cyklu Kultura Dostępna „Monument” w czwartek o 13:00 i 18:00. Helios dla Dzieci przygotował film „Filmowe Poranki: Krecik i Panda, cz. 6”. W Kinie Helios odbędzie się także Nocny Maraton Filmowy - „Maraton wakacyjnych strachów” w piątek o 23:00.


Nadal będzie można zobaczyć filmy: „Król lew”, „Na bank się uda”, „Pewnego razu... w Hollywood”, „Toy Story 4”, „Wilk w owczej skórze 2”.

Szczegóły repertuaru dostępny na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group