Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego ze Śmiłowa

13.07.2019   Autor: Redakcja

Od czerwca trwały poszukiwania Krzysztofa G. Policja otrzymywała informacje, że był widziany. Jedną z nich udało się potwierdzić.

Od momentu zaginięcia mieszkańca Śmiłowa, informacja o tym w błyskawicznym tempie rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych oraz na portalach informacyjnych.

- Materiał zamieszczony na profilu FB - KPP Piła został szeroko rozpowszechniony - 424 udostępnienia. Osoba poszukiwana została wskazana przez jednego z mieszkańców gminy Ujście, który ujawnił poszukiwanego i przekazał tę informację policjantom z Ujścia. Funkcjonariusze potwierdzili informację, co skutkowało pozytywnym finałem poszukiwań. Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie wspierali proces poszukiwań - informuje sierż. sztab. Jędrzej Panglisz z pilskiej policji.

Z kolei jak poinformowała nas rodzina zaginionego informacja o jego miejscu pobytu została przekazana przez mieszkańców Śmiłowa kuzynce zaginionego, która sprowadziła go do domu. Następnie policja potwierdziła jego tożsamość. Nadto rodzina wskazała, że dzień wcześniej kiedy to zaginiony był widziany przez jednego z mieszkańców (tego samego który doprowadził do znalezienia zaginionego) policja odmówiła uczestniczenia w poszukiwaniach wraz z rodziną i mieszkańcami wioski. Być może z ich pomocą zaginiony byłby odnaleziony dzień wcześniej. Czytamy w przesłanym do naszej redakcji komunikacie rodziny zaginionego. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group