Pilski Helios w nowoczesnej odsłonie!

24.06.2019   Autor: Redakcja
298---
Helios zaprasza do świeżo wyremontowanego kina! Nowoczesnej aranżacji przestronnych wnętrz już wkrótce towarzyszyć będzie klimatyczna kawiarenka oraz interaktywna strefa dla widzów!

Ponad 500 komfortowych miejsc w 4 nowoczesnych salach kinowych i urozmaicony repertuar filmowy – tak prezentuje się pilski Helios w nowej odsłonie. Widzowie mogą już skorzystać z nowoczesnego kina po generalnym remoncie.

Helios oddaje do dyspozycji swoich widzów odnowione kino. Przebudowa multipleksu była prowadzona wieloetapowo, na różnych płaszczyznach. Poza dostosowaniem powierzchni dostępnej dla klientów do najwyższych standardów, nacisk położono na jeszcze lepszy niż do tej pory system nagłośnienia i projekcji filmów w technologii DepthQ. Ta technologia to nie tylko lepsza jakość obrazu, to również okulary 3D, które przy pierwszym zakupie przechodzą na własność widza. Sale wyposażone są w komfortowe fotele z podwójnymi podłokietnikami oraz podwójne kanapy w dwóch ostatnich rzędach. Ponadto multipleks wzbogacił się o przestronne zaplecze gastronomiczne z kawiarnią, która już niebawem serwować będzie pyszną kawę, słodkie przekąski, świeżo wyciskane soki oraz desery. Bar zaprasza koneserów kinowych przekąsek.
Z okazji otwarcia kina po remoncie w niedzielę 7 lipca Helios przygotowuje różne atrakcje. W godzinach 10:00-17:00 będzie możliwość wzięcia udziału w konkursach z nagrodami.  Atrakcje dla najmłodszych oraz watę cukrową zapewniają animatorzy ze szkoły języka angielskiego Helen Doron.

Przeczytaj więcej o: kinohelioswpile, kinohelios, konkurs, biletydokina,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group