Nowy repertuar Kina Helios

10.04.2019   Autor: Redakcja

W repertuarze kina na najbliższy tydzień aż trzy premiery! Fantastyczny film akcji „Hellboy”, Romans godny porównania z „50 twarzy Greya” pt. "After", a także „Przypływ wiary”, czyli opowieść o niesamowitej matczynej miłości. W kinie Helios będzie również możliwość obejrzenia Ligi Mistrzów na żywo!

Propozycja na piątek to film z rodem z piekła - „Hellboy”. Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Dla miłośników filmów romantycznych propozycja pt. „After”. Pilna uczennica i oddana córka Tessa Young zaczyna pierwszy rok college’u z wielkimi ambicjami. Doskonale wie, co chce osiągnąć, jaką drogą ma podążać i kim powinna się stać. To uporządkowane życie rozpadnie się jak domek z kart w chwili, gdy Tessa spotka tajemniczego Hardina Scotta. W jego spojrzeniu kryje się mrok, jego ciało pokrywają tatuaże, a jego zachowanie pełne jest buntu. Hardin jest wszystkim, czego Tessa starała się unikać w dotychczasowym życiu, ale po jednym spotkaniu nad jeziorem stanie się wszystkim, czego Tessa będzie odtąd pragnąć. Chłopak otworzy przed grzeczną i do bólu przyzwoitą Tessą, świat uczuć, doznań i namiętności o jakie nigdy wcześniej, by siebie nie podejrzewała. Odtąd nic już nie będzie takie samo…szczególnie, że wkrótce na jaw wyjdzie tajemnica z przeszłości Hardina Scotta.

W weekend film „Przypływ wiary”. Nieprawdopodobna, lecz prawdziwa historia matczynej miłości, która pokonała niewyobrażalne przeszkody. Gdy adoptowany syn Joyce Smith, John, wpada do lodowatej wody na zamarzniętym jeziorze w Missouri, wszystko wydaje się stracone. John leży bez życia w szpitalu, ale Joyce nie poddaje się. Jej niezachwiana wiara porywa wszystkich dookoła do modlitwy za uzdrowienie Johna, mimo iż nauka jest bezsilna, a lekarze nie dają mu żadnych szans. Wyprodukowany przez DeVona Franklina („Cuda z nieba”) na podstawie scenariusza Granta Nieporte’a („Siedem dusz”), opartego na książce Joyce Smith (wydanej w Polsce pod tytułem „Niemożliwe”), „Przypływ wiary” opowiada o triumfie wiary, nadziei i miłości, który zasługuje na miano prawdziwego cudu.

Helios otwarty dla kibiców piłki nożnej. We wtorek i w środę będzie można obejrzeć na żywo Ćwierćfinał UEFA Ligi Mistrzów. Start o godz. 20:45. W ramach Kultury Dostępnej wyświetlony zostanie film „Planeta Singli 2”, a z cyklu Kino Konesera „Złodziejaszki”. Dla dzieci filmowe Poranki, a w nich „Bajeczki Maszy cz. 5”. 

W nowym repertuarze również seans "Gry o Tron". Dostępny będzie bezpłatny pokaz ostatniego odcinka 7 sezonu serialu, oraz pierwszego odcinka 8 sezonu. Warunkiem uczestnictwa w darmowym pokazie jest zalogowanie się na platformie got.helios.pl.

Kino Helios nadal będzie wyświetlać filmy „Dumbo”, „”Kapitan Marvel”, „Kurier”, „Manu. Bądź sobą!”, „Miłość i miłosierdzie” oraz „Shazam!”.

Szczegóły repertuaru dostępne na stronie Kina Helios.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group