Market Kaufland ewakuowany. Informacja o bombie

29.01.2019   Autor: Paweł Różycki
---

Dziś przed godz. 12.00 ewakuowano klientów oraz personel marketu Kaufland w Pile. Ewakuacja była spowodowana informacją o podłożeniu w markecie ładunku wybuchowego. Również drogi dojazdowe do sklepu zostały zablokowane. Alarm okazał się fałszywy.

Na skrzynkę mailową dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Pile wpłynęła wiadomość, o tym że o godzinie 14.00 na terenie jednego z pilskich marketów ma wybuchnąć bomba. W związku z tą informacją na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego. Chwilę później dotarła specjalna grupa rozpoznania minersko- pirotechnicznego, również z naszej jednostki, a także przewodnik z psem z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Na miejscu pracują także policjanci z Wydziału Kryminalnego, są to funkcjonariusze operacyjni, a także policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego - powiedziała podkomisarz Żaneta Kowalska, rzecznik prasowy pilskiej policji.

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=yrsN75cgkBI&feature=youtu.be

Przy przeczesywaniu marketu nie znaleziono niczego podejrzanego. To już drugi anonim o podłożeniu bomby, który w tym tygodniu otrzymali policjanci. W poniedziałek groźba dotyczyła Urzędu Miasta w Pile. Za wywołanie fałszywego alarmu grozi do ośmiu lat więzienia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group