Zaczęły się ferie w zachodniopomorskim

28.01.2019   Autor: Michał Kępiński
---

Młodzież szkolna z województwa zachodniopomorskiego rozpoczęła ferie zimowe. Dzieci z Wałcza i okolic mogą cieszyć się dwutygodniowym odpoczynkiem od zajęć. Propozycje na spędzenie czasu wolnego w ferie przygotowały między innymi miejskie placówki.

Oferta bogata, zajęcia od godziny 10 do 14, zajęcia plastyczne, zabawy, konkursy sportowe, wyjście do kina, a także posiłek - zachęca Marta Kawczyńska, instruktor w Wałeckim Centrum Kultury.

Będą też wyjścia na lodowisko, do muzeum czy zwiedzanie zagrody żubrów.

Na basen gdzie będą zajęcia z animatorami. To jest wyjście do ośrodka edukacji na Morzycówce z warsztatami i z ogniskiem, które już my organizujemy. To jest wyjście do galerii Pod Aniołami gdzie będą warsztaty plastyczne - dodaje Elżbieta Kowalska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na zakończenie ferii Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje bal. Na najlepiej przebranych uczestników czekają wyjątkowe nagrody. W Wałeckim Centrum Kultury ferie zimowe przebiegają pod hasłem wyspa piratów.

Swoją ofertę przygotowały także szkoły i muzeum. Z pełnym harmonogramem można zapoznać się na stronach internetowych placówek.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group