Polonia Piła z nowym szkoleniowcem

06.09.2018   Autor: Jakub Sierakowski

Mirosław Kowalik objął funkcję trenera juniorów. We wtorek pilscy adepci trenowali pod jego czujnym okiem. Czy Kowalik poprowadzi drużynę w spotkaniach barażowych?

- Po pierwszym spojrzeniu, po pierwszej wizji, wydaje się, że zdecydowana większość tych chłopaków ma duży talent. Wiedzą na czym to polega. Oczywiście, powiedziałem im, że czeka nas dużo pracy, bo każdego trzeba bardzo mocno skorygować, ale widać, że ktoś tu zrobił dobrą robotę. Chłopacy wiedzą na czym to polega. Może nie potrafię jeszcze do końca poznać wszystkich ich możliwości, ale na pierwszy rzut oka wygląda to przyzwoicie - mówi Mirosław Kowalik, nowy szkoleniowiec Polonii Piła.

Mirosław Kowalik to wychowanek toruńskiego Apatora. W swojej zawodniczej karierze zdobył między innymi 9 medali Drużynowych Mistrzostw Polski, a karierę zakończył w 2004 roku. Od tamtej pory pracował jako trener w drużynach z Poznania, Gniezna i Torunia. W 2017 roku był w Wybrzeżu Gdańsk, a w obecnym sezonie w Stali Rzeszów, z której odszedł na początku sierpnia.

Mirosław Kowalik w Polonii będzie pracował do końca sezonu 2018 i na razie nie wiadomo, czy umowa zostanie przedłużona.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group