Festiwal Teatr Pasja Rodzinna. Kiedy sprzedaż biletów?

30.07.2018   Autor: Artur Maras
---

Wiemy kto przyjedzie do Piły na tegoroczny Festiwal Teatr Pasja Rodzinna. Jak co roku nie zabraknie gwiazd kina i telewizji znanych w całym kraju. Przez miesiąc pilską publiczność czeka 11 różnorodnych spektakli oraz impreza towarzysząca.

- Mieszkańcy Piły i nie tylko, bo i regionu bowiem przyjeżdżają do nas mieszkańcy z okolicznych miejscowości zobaczą 11 spektakli w tym jedną imprezę towarzyszącą. Tą imprezą towarzysząca będzie koncert w wykonaniu Justyny Bacz, która zaśpiewa a właściwie opowie historię Dalidy. To był koncert, który był prezentowany w teatrze Kamienica. Zapraszamy do Piły - mówi Stanisław Dąbek, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile.

Do której jak co roku zjadą największe gwiazdy polskiej sceny. Już w listopadzie na deskach pilskiego teatru zobaczyć będzie można m.in. Hannę Śleszyńską, małżeństwo Żaków, Edytę Olszówkę, Piotr Cyrwusa czy Artur Barcisia.

Festiwal rozpocznie się 11 listopada „Przygodą z Ogrodnikiem”. Ta czarna komedia opowiada o targającej ludźmi żądzy pieniądza. A to nie jedyny spektakl o humorystycznym zabarwieniu. Nie zabraknie także i mniej wesołych historii jak sztuka o malarce Fridzie Kahlo. Jedno jest pewne – Piła po raz dziewiętnasty na miesiąc stanie się stolicą teatru.

Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie Regionalnego Centrum Kultury. Sprzedaż biletów rozpocznie się 5 września.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group