Manager Polonii Piła usłyszał zarzuty fałszowania faktur

27.07.2018   Autor: Redakcja
---

Tomasz Ż. odsunięty od Polonii Piła. Klub Żużlowy dziś na swojej stronie podał informację, że ta decyzja zapadła już dwa dni temu. Dziś w prokuraturze usłyszał zarzuty.

- Od dnia 25 lipca wiceprezes zarządu i manager drużyny został odsunięty od pełnienia wszelkich funkcji i obowiązków w klubie. Tym samym zespół ligowy prowadzi obecnie kierownik drużyny - Paweł Szałapski, sprawami organizacyjnymi umożliwiającymi funkcjonowanie sportowe klubu zajmują się pozostali członkowie zarządu i działacze - czytamy na stronie Polonii Piła.

Tymczasem dziś prokurator rejonowy poinformował, że manager drużyny sam zgłosił się na przesłuchanie i złożył wyjaśnienia. Magdalena Roman potwierdziła, że Tomasz Ż. usłyszał zarzuty podrobienia faktur i posłużenia się nimi, jednak nie odpowiedziała na pytanie, czy przyznał się do zarzutów.

Przypomnijmy: głośno wokół klubu zrobiło się w ubiegłym tygodniu. Najpierw prezydent Piły poinformował, że nie podpisze z klubem umowy na dotację miejską w wysokości 300 tys. zł, bo ma kilka pytań do zarządu klubu, a następnego dnia powiadomił o złożeniu doniesienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa do prokuratury. Do prokuratury wpłynął w tym samym czasie wniosek z policji i Urzędu Skarbowego w związku z podejrzeniem fałszowania faktur w klubie Polonia Piła.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group