Wkrótce ruszy nabór do pilskich przedszkoli

06.03.2018   Autor: Artur Maras
---

W Pile 12 marca ruszy nabór do miejskich przedszkoli. Jak zapewniają władze miasta w publicznych placówka nie zabraknie miejsca dla żadnego dziecka. Ostateczna lista dzieci przyjętych do przedszkoli zostanie opublikowana 18. kwietnia.

- Ci z rodziców, którzy chcą zapisać swoje dzieci po raz pierwszy do pilskich, publicznych przedszkoli lub chcą z jakiegoś powodu zmienić dzieciom przedszkole, muszą pamiętać o tym, że pomiędzy 12. a 26. marca należy złożyć stosowny wniosek. Wniosek należy pobrać ze strony, na którą można dostać się poprzez stronę naszego miasta www.pila.pl tam na dole jest taka ruszająca się zakładka związana z naborem do przedszkoli, wystarczy tam kliknąć i tam wszystkie informacje będą - mówi Sebastian Dzikowski, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta

Wypełniony, wydrukowany i podpisany przez rodziców lub opiekunów prawnych wniosek należy zanieść do przedszkola pierwszego wyboru. Rodzice mają na to czas do 26 marca. Kolejność złożenia winsoku nie ma w tym postępowaniu żadnego znaczenia a kryteria przyjmowania maluchów są takie same jak przed rokiem. 13 kwietnia zostanie opublikowana lista zakwalifikowanych do przyjęcia dzieci.

Do 17 kwietnia rodzice muszą potwierdzić, w wybranej placówce, że ich dziecko będzie właśnie tam uczęszczać. Ostateczna lista zostanie opublikowana 18 kwietnia i to wtedy rodzice dzieci z gmin ościennych, którzy chcą aby ich dzieci chodziły do pilskich przedszkoli mogą złożyć swoje wnioski do placówek, w których będą jeszcze wolne miejsca. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 67 352 84 04.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group