Asta Video Fest

10 tys. zł za rejs z prezydentem

---

Dobiegła końca licytacja morskiej wyprawy z prezydentem Piotrem Głowskim. Do prawdziwie emocjonującej walki między chętnymi na tę wycieczkę doszło dopiero w ostatnich dniach aukcji. Ostateczna kwota, za którą zakupiono wyprawę dla ośmiu osób to 10 tys. zł.

Zgodnie z opisem aukcji:

Prezydent Miasta Piły wraz z żoną Magdaleną Głowską zabierze Ciebie i Twoją rodzinę, współpracowników lub znajomych (do 8 osób) na Wielką Morską Przygodę. Nie tylko na 100% zarazi Was swoją pasją do morza i żeglowania, ale z każdego (nawet "szczura lądowego") zrobi w weekend "wilka morskiego"!

Wasza wyprawa rozpocznie się w centrum Gdańska. Zostaniecie przyjęci do załogi jednego z nielicznych polskich, drewnianych żaglowców! Kapitan Piotr Głowski zadba o Wasze przeszkolenie. Zajrzymy w najciekawsze zakamarki portu gdańskiego, oddamy salut na Westerplatte i skierujemy się w stronę letniej rezydencji Prezydenta RP w Juracie.

O miłe spędzenie czasu na morzu oraz wikt zadba żona Prezydenta - Magdalena Głowska. W trakcie rejsu poznacie tajniki żeglowania na dawnych żaglowcach. Postawimy żagle i śpiewać będziemy szanty. Na obiad zawiniemy do Helu. Zjemy go w najlepszej na wybrzeżu tawernie rybnej, a po obiedzie odwiedzimy zaprzyjaźnione foki.

Zachód słońca zobaczymy na morzu, a wieczorny, oświetlony Gdańsk od strony wody pozostanie w pamięci na zawsze. W porcie będzie czekał na Was zabytkowy Jaguar z kierowcą, który zawiezie Was do dwóch prywatnych apartamentów w Sopocie położonych tuż przy plaży i Grand Hotelu. Poranek z kawą w ręku na plaży - bezcenny.

Całość będziemy dokumentować w postaci zdjęć i filmu, a następnie, jężeli będzie zgoda zwycięzcy - udostępnimy w mediach.

Akcję wygrał użytkownik o nicku EWELINA_GAPA

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group