Akademia Młodych Orłów. Rusza nabór

17.10.2017   Autor: Artur Maras
---

Od 20 do 22 października odbywać się będą w Pile nabory chętnych dzieci do powstającej Akademii Młodych Orłów. Szkółka piłkarska firmowana przez Polski Związek Piłki Nożnej chce zaproponować najlepszym dzieciom z regionu darmowe całoroczne szkolenie pod okiem profesjonalnych trenerów.

- Zaczynamy na dole od tych najmłodszych grup wiekowych od rocznika 2011 do rocznika 2007. Z tych grup będziemy wyłaniać najlepszych i starali się ich szkolić na przyszłych następców Roberta Lewandowskiego - zapewnia Tomasz Kowalski, trener koordynator AMO w Pile.

Nabór będzie odbywać się przez 3 dni począwszy od najbliższego piątku a kończąc na niedzieli, na boisku przy Szkole Podstawowej nr 7, przy Al. Wojska Polskiego.

Swoich sił może spróbować każde dziecko z rocznika 2011-2007. Dzieci będą pokonywać proste tory sprawnościowe oraz wykonywać zadania z piłką. Najlepsi z nich zostaną wybrani do uruchamianej w Pile Akademii Młodych Orłów.

Na każdym poziomie powstaną dwie grupy w każdej po 16 zawodników. Zajęcia będą odbywać się bezpłatnie na udostępnionym przez miasto boisku przy Szkole Podstawowej nr 7 oraz w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 12 a dzieci będą szkolić się pod okiem profesjonalnych szkoleniowców z PZPN.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group