Imprezowy weekend. Maleo i Noc Kabaretowa

13.10.2017   Autor: Redakcja
---

Legenda reggae – Maleo Reggae Rockers, Sztywny Pal Azji i Kabaret Moralnego Niepokoju. Sprawdź na co się wybrać w ten weekend.

PIĄTEK
PIŁA
- klub Rockopolis - Maleo Reggae Rockers zagra specjalny koncert w Pile w ramach trasy z okazji XX-lecia zespołu. Przez 20 lat zespół wydał 15 płyt, gościł na największych festiwalach w Polsce i na świecie grając grubo ponad 1000 koncertów. Maleo Reggae Rockers to jeden z najpopularniejszych i najbardziej aktywnych zespołów reggae w Polsce z ikoną polskiego reggae Darkiem Malejonkiem na czele. Koncerty MRR to czas wyjątkowo gorący, wypełniony pozytywnymi emocjami oraz przesłaniem pokoju, wzajemnej miłości i szacunku. Cena biletu: 35 zł.

PIŁA - RCK - Solus Christus - Zespół Pieśni i Tańca Śląsk z udziałem solistów, chóru i orkiestry
godz. 19.00. Program przygotowany z okazji 500-lecia Kościoła Ewangelickiego w Polsce, przypadającego na rok 2017. Jednoczęściowy program utworów sakralnych, złożony z opracowań między innymi: Jana Sebastiana Bacha, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Françoisa-Josepha Gosseca, Césara Francka. Znajdują się tu także utwory autorstwa założyciela i patrona Zespołu "Śląsk" Stanisława Hadyny. Cena biletu: 55 zł.

PIŁA - Klub Barka - koncert zespołu Sztywny Pal Azji, godz. 20.00. Cena biletu: 50 zł.

SOBOTA
PIŁA
- 12. Bieg Jesieni - o dystansie 3,5 km - start o godz. 11.00, a zapisy na miejscu od godz. 10.00. Start przy gościńcu Rębajło, a meta na ośrodku na Płotkach.

PIŁA - Hala Górne, ul. Żeromskiego 90, godz. 20.00 - Polska Noc Kabaretowa. Wystąpią: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak.


Piła
- Klub Barka, godz. 20.00 – koncert Palucha „Ostatni krzyk osiedla”.

Piła - godz. 21.00 – pierwsze urodziny klubu X-Demon. Gość specjalny - Marc van Linden.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group