Śniadanie Biznesowe... na stadionie żużlowym

29.09.2017   Autor: Redakcja
---

Przy Klubie Żużlowym Polonia Piła powstał Klub Biznesu. 4 października klub zaprasza na pierwsze Śniadanie Biznesowe.

Kluby Biznesu działają już przy dziesięciu polskich klubach sportowych i mają na celu zrzeszenie przedsiębiorców, którzy finansowo wspierają daną dziedzinę. Ponadto biznesmeni biorąc udział w organizowanych cyklicznie Śniadaniach Biznesowych spotykają się z przedstawicielami różnych innych firm, dzięki czemu mogą nawiązać z nimi kontakty, przedstawić im swoje usługi.

Teraz taki właśnie Klub Biznesu powstał przy klubie żużlowym Polonia Piła. Już w środę 4 października odbędzie się pierwsze Śniadanie Biznesowe.

- Celem Klubu Biznesu Polonii jest pozyskiwanie funduszy na funkcjonowanie klubu żużlowego, rozwój drużyny i jej udział w rozgrywkach ligowych oraz szkolenie zawodników - informuje Robert Szłapak, rzecznik prasowy Polonii Piła.

Na spotkanie biznesowe mogą przyjść osoby, które prowadzą własne biznesy, lub reprezentują dane firmy. Śniadanie rozpoczyna się od prezentacji przedstawiającej założenie Klubu Biznesu. Następnie każda z firm ma minutę za zaprezentowanie się i przedstawienie swoich usług.

TU przyjmowane są zgłoszenia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group