Policja wyjaśnia sprawę przebitych opon

14.09.2017   Autor: Michał Kępiński
---

Na drodze pomiędzy Piłą, a Kaczorami ktoś montuje w jezdni ostre przedmioty uszkadzające auta. W ostatnim czasie doszło do przebicia opon w kilkunastu samochodach, co mogło zakończyć się tragicznym w skutkach wypadkiem. Policja szuka sprawcy.

- W miniony weekend dyżurny komendy powiatowej policji w Pile otrzymał zgłoszenie, że na drodze Piła-Kaczory doszło do uszkodzenia kilku pojazdów. Na miejsce pojechali funkcjonariusze. Technik kryminalistyki wykonał oględziny i przede wszystkim ujawnił taki przedmiot. Był to kołek rozporowy o długości blisko 4cm, był on prawdopodobnie wwiercony w powierzchnie asfaltu - tłumaczy podkom. Żaneta Kowalska – rzecznik prasowy KPP w Pile.

Na razie nie wiadomo, jak dużo osób zostało poszkodowanych po najechaniu na ten lub podobny przedmiot umieszczony w jezdni. Policja bada sprawę nie tylko pod kątem uszkodzenia mienia, lecz także bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Na jednym z portali społecznościowych możemy przeczytać, że do podobnych zdarzeń doszło na trasie Kaczory-Rzadkowo, a do sytuacji miało już dochodzić w sierpniu. Funkcjonariusze jednocześnie apelują, do wszystkich, którzy posiadają jakąkolwiek wiedzę na temat samego zdarzenia jak i sprawcy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 997.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group