Koparką w sąsiada

---

O co się pokłócili wiedzą tylko oni sami, jedno jest pewne starszy z sąsiadów wsiadł do koparki i jej łyżką zmiażdżył nogi 32-latkowi. Teraz w areszcie czeka na sprawę w sądzie, gdzie odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Piecewo w gminie Tarnówka.

Tak przebieg zdarzenia przedstawia prokurator rejonowy w Złotowie, Sebastian Drewicz: – Na drodze gruntowej doszło do konfliktu sąsiedzkiego, który przerodził się w szarpaninę między kilkoma osobami. Jedna z nich weszła do koparki i łyżką tej koparki przytrzasnęła nogi pokrzywdzonemu, w tak niefortunny sposób, że pokrzywdzony ma złamaną jedna i drugą nogę na wysokości podudzia.

Stan, w którym 32-latek trafił do szpitala był na tyle poważny, że bezpośrednio zagrażał jego życiu. W tej sprawie zostało zatrzymanych dwóch mężczyzn: 58-letni sąsiad poszkodowanego oraz 20-letni obywatel Niemiec. Młodszy z mężczyzn został zwolniony, starszy natomiast został aresztowany i usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group