Blues Express w Pile i Lady Pank w Wałczu

07.07.2017   Autor: Redakcja
---

W najbliższy weekend czekają nas koncerty muzyki klasycznej, bluesowej i patriotycznej. Będziemy mogli również przenieść się w czasie i zobaczyć, jak ziemia wałecka wyglądała w przeszłości. Ponadto sporo koncertów.

PIĄTEK
Piła - ul. Śródmiejska - Blues Express w Pile
. Tradycyjnie festiwal ten zacznie się w Pile. Dla pilskiej publiczności zagrają: Sama River Blues, Amusing Companions, czy Hot Water. Wstęp wolny.

Piła - Plac Konstytucji 3 Maja - W krainie jaskiniowców. Widowisko interaktywne dla najmłodszych. Zadaniem widzów jest pomaganie dwóm jaskiniowcom, którzy obudzili się we współczesnym świecie po 2,5 milionach lat, a są nimi: Uga i Buga. Widowisko zaczyna się od 10.30.

Wałcz - promenada nad jeziorem Raduń - Festiwal Dwóch Jezior. Festiwal startuje o godz. 17.00 wydarzeniami sportowymi m.in. Turniejem Piłki Plażowej. O 19.00 odbędzie się koncert Justyny Sawickiej finalistki programu Must Be The Music 9. O 22.00 koncert najbardziej znanego didżeja w Polsce - Dj. Adamusa.

Wałcz - COS - EuroHockey U-16. Dalsze zmagania młodych laskarzy z całej Europy. Harmonogram spotkań na stronie PZHT.

SOBOTA
Poznań
- Dworzec Główny - Blues Express. Pociąg wyrusza o 13:52 z Poznania do Zakrzewa. Przed jego odjazdem zagrają Blues Menu. Następnie pociąg zatrzyma się w Rogoźnie, gdzie dla pasażerów zagra Sama River Blues. Kolejnym przystankiem jest Chodzież, gdzie zagra Blues Szwagiers. Potem widzowie w Pile będą mieli okazję wysłuchać koncertu Mr Big Jack. W Krajence zagra grupa The Road Dogs z Białorusi. Na przedostatniej stacji w Złotowie na pasażerów czekać będzie zespół Sixty Seven. Już w Zakrzewie zagra jeszcze Nalepa Band. Ceny biletów na stronie festiwalu.

Zakrzewo - jezioro Proboszczowskie - Blues Express. Koncert finałowy Festiwalu Blues Express 2017. Dla widowni zagrają: Voo Voo, Irek Dudek Shakin'Dudi, Blues Flowers, Free Blues Band, Gang Olsena, Obstawa Prezydenta, oraz Bluesdorf Orchestra. Wstęp wolny.

Piła - Plac Konstytucji 3 Maja - Muzyczny aperitif. Kolejne spotkanie z tego cyklu. Dla widzów zaśpiewają zespoły "Pilanki" i "Ballada", a początek o 19.00.

Wałcz - COS - EuroHockey U-16. Decydujące mecze turnieju, w tym finał, oraz dekoracja zwycięzców i medalistów.

Wałcz - Festiwal Dwóch Jezior. Kolejny dzień Festiwalu zaczyna się już o 11.00 regatami na jeziorze Zamkowym. Od 17.00 do 23.00 koncerty zespołów szantowych na promenadzie nad jeziorem Raduń.

NIEDZIELA
Wałcz
- skansen GWC - Wszystkie Barwy Lipca. Po raz kolejny w Wałczu odbędzie się koncert piosenki żołnierskiej i patriotycznej. W tym roku Skansen gościć będzie zespół "El Fuego". Start o godz. 15.00.

Wałcz - Muzeum Ziemi Wałeckiej - Palcem po mapie… W czasie tej wystawy będziemy mogli zobaczyć ziemię wałecką na mapach i planach z przeszłości. Wystawa potrwa do 3 września.

Wałcz - Muzeum Ziemi Wałeckiej - Jubileusz współpracy miast partnerskich. Podczas jubileuszu obchodzić będziemy 25-lecie współpracy między Wałczem, a miastem Werne, a także 10-lecie współpracy między Wałczem, a Bad Essen. Wydarzenie uświetni koncert kwartetu smyczkowego Nova Quartet. Początek o godz. 11.00.

Złotów - Euro Eco Festival. Z powodu złych warunków atmosferycznych festiwal nie odbył się w pierwotnym terminie, tylko został on przełożony na najbliższą niedzielą na godz. 15.00.

Piła - Park Miejski - Parkowe Spotkania. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18.00, a dla pilskiej publiczności wystąpią soliści z Opery Nova w Bydgoszczy. Przedstawią oni przeboje muzyki operetkowej.

Wałcz - Festiwal Dwóch Jezior. Ostatni dzień Festiwalu zaczyna się rodzinnym trójbojem na jeziorze Raduń, a kończy koncertem zespołu Lady Pank o 19.00 na promenadzie nad jeziorem Raduń.

fot. www.lady-pank.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group