"Krok po kroku" w RCK

07.05.2017   Autor: Redakcja
---

Już dziś w Regionalnym Centrum Kultury zostanie wyświetlony film Adama Wasiaka "Krok po kroku". To historia o ludziach, którzy dzięki pilskiemu stowarzyszeniu odkrywają podwodny świat i zapominają o swojej niepełnosprawności.

Film "Krok po kroku" pokazuje historię działaczy i podopiecznych działającego w Pile stowarzyszenia Krok po kroku HSA. To organizacja, która skupia nurków i osoby niepełnosprawne. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu Ci drudzy także mają możliwość odkrycia podwodnego świata i choć na chwilę zapomnieć o swojej niepełnosprawności.

Film prezentujący działalność stowarzyszenia będzie można obejrzeć w niedzielę o 18.00 w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Darmowe zaproszenia można odbierać w kasie RCK lub w Stowarzyszeniu Nurków Niepełnosprawnych Krok po kroku HSA. Po filmie odbędzie się krótkie spotkanie z bohaterami produkcji, a po nim o 19.00 chodzenie po ogniu. "Ścieżkę ognia - pokonywanie wewnętrznych barier" poprowadzi instruktor chodzenia po ogniu, Paweł Pietrzak z Djembe Planet.

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group