Imprezowy weekend. Sprawdź co, gdzie i kiedy?

17.02.2017   Autor: Redakcja
---

Wystawy i koncerty oraz coś dla miłośników płyt winylowych i sztuki walki. A także piosenka biesiadna i ambitny teatr. Zaplanuj weekend.

PIĄTEK
PIŁA
- Muzeum Stanisława Staszica godz. 18.00 – Wystawa tkanin Bogny Fogler. Wystawa nosi tytuł "Szukanie śladów". Artystka poszukuje elementów piękna materii oraz możliwości tkwiących w różnych jej strukturach. Budowanie tkanin z różnorodnych materiałów, z uwzględnieniem ich wagi i ciężaru, przezroczystości oraz relacji między nimi, to całokształt elementów przestrzennych, które zawiera każda jej praca. Ekspozycję będzie można oglądać do 13 marca.

PIŁA - Biuro Wystaw Artystycznych godz. 19.00 otwarcie wystawy poplenerowej pt. „Gra z czasem” 40. Interdyscyplinarne Spotkania Twórców – CZŁOPA 2016. Prezentować swoje prace będą artyści z Piły, z Chodzieży, Poznania oraz z Gdańska.

PIŁA - Hotel Gromada od godz. 18.00 do 24.00 biesiadowanie na żywo z Gwiazdami „Śląskich Szlagierów”. Gwiazdami „Szlagierowej biesiady” będą Mariusz Kalaga oraz Krzysztof Koniarek z zespołem.

WAŁCZ - Music Club Thestylacja godz. 21.00 - koncert zespołu Blobfish. To nietuzinkowa kapela z rozbudowaną elektroniką, mocnym brzmieniem gitar, elektryzującym wokalem oraz transową sekcją rytmiczną.

SOBOTA
PIŁA
- Centrum Strzelectwa Sportowego Tarcza w Pile godz. 9.30 III Walentynkowe Zawody Strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Piły.

PIŁA - Regionalne Centrum Kultury godz. 19.00 - koncert Janusza Radka

PIŁA - klub Rockopolis od godz. 12.00 pierwsza Giełda Płyt Winylowych w naszym regionie. Będzie to okazja do spotkania miłośników muzyki, właścicieli "czarnych krążków", a także do kupna lub wymiany płyt winylowych. Pomysł na Giełdy Płytowe ściągnął do Piły toruński fotograf i kolekcjoner - Jacek Chmielewski, który konsekwentnie stara się promować muzykę nagraną na winylach. Do odwiedzania w sobotę klubu Rockopolis organizatorzy zapraszają nie tylko kolekcjonerów i koneserów, ale i tych, którzy dopiero chcieliby zacząć swoją przygodę z winylami.

PIŁA - Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 12 w sobotę i w niedzielę od godz. 9.30 warsztaty „Zagrajmy capoeira – 10 lat Grupy Capoeira Brasil w Polsce”. Wydarzenie to skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych biorących udział w regularnych treningach organizowanych przez Klub Capoeira Piła. Trening poprowadzą wykwalifikowani trenerzy oraz goście z Brazylii i Niemiec.

NIEDZIELA
PIŁA
- Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa godz. 15.00 koncert Teresy Werner. Wokalista zaśpiewa w Audytorium Maximum.

WTOREK
PIŁA
- Regionalne Centrum Kultury godz. 18.00 – 10. GRAND OFF – to najlepsze, niezależne, krótkie filmy świata. Podczas tego pokazu będzie można obejrzeć filmy, które zostały nagrodzone w różnych kategoriach m. in. „Timecode” za najlepszą reżyserię, a także „Riders” za najlepszą fabułę, „Budzik” za najlepszy dokument oraz „Lokatorki” jako najlepszy film polski.

WAŁCZ - Wałeckie Centrum Kultury godz. 18.30 spotkanie z Kajetanem Rajskim oraz prezentacje książki Dariusza Żurka „Znad Prosny nad Odrą, Żołnierz Wyklęty Jan Żurek pseudonim Groźny”.

ŚRODA
PIŁA
- Regionalne Centrum Kultury godz. 18.00 - Teatr w kinie "Mąż i żona" w reż Jana Englerta

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group