Premiera filmu "Krok po kroku" w TV ASTA

03.12.2016   Autor: Paweł Różycki
---

Dziś o godz. 18.00 na antenie TV ASTA i na www.tvasta.pl premiera filmu Adama Wasiaka „Krok po kroku”. Film powstał dzięki spotkaniu autora z grupą płetwonurków zrzeszonych w Stowarzyszeniu Deep Diver HSA z Piły.

„Krok po kroku” to wzruszająca opowieść o tym jak dzięki nurkowaniu osoby niepełnosprawne osiągają właśnie krok po kroku, to co wydaje się na pierwszy rzut oka nieosiągalne. Jak wskazują członkowie Stowarzyszenia Deep Diver HSA każdy z nich pokonuje swoje niedoskonałości i ograniczenia fizyczne, mentalne i duchowe. Uczą się dziękować za to co mają (nawet jeśli niektórzy mają niewiele), uczą się pomagać sobie wzajemnie, uczą się siebie i stawiają kolejne kroki. Po ich postawieniu planują kolejne.

Bohaterami filmu są nurkowe HSA – Handicaped Scuba Association. Zdjęcia były kręcone podczas tygodniowego pobytu grupy płetwonurków Stowarzyszenia Deep Diver HSA z Piły w Safadze w Egipcie.

Najbliższe powtórki filmu będzie można obejrzeć w niedzielę o godz. 8.00 i 17.30 oraz w poniedziałek o godz. 11.00 i 15.25.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group