Asta Video Fest

Zaprojektuj odznakę

19.11.2016   Autor: Redakcja
---

Zaprojektuj odznakę pamiątkową dla dwunastej Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu. Jednostka zaprasza wszystkich chętnych do zaprojektowania nowej pamiątki dla jednostki. Zgłoszenia są przyjmowane do końca listopada.

To jest kolejna działalność związana z promocją i połączeniem naszej społeczności wojskowej ze społecznością lokalną. Doszliśmy do wniosku,że odznaka pamiątkowa jednostki powinna być zaprojektowana przez społeczeństwo dlatego zorganizowaliśmy konkurs. Chcielibyśmy, żeby symbolika nawiązywała oczywiście do jednostki i jej specyfiki jaką są bezzałogowe systemy powietrzne. - mówi dowódca 12 Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych w Mirosławcu, płk dypl. pil. Łukasz Andrzejewski-Popow

Propozycje odznak można zgłaszać do końca listopada na adres sekcjakomunikacji111@onet.pl. Zwycięska pamiątka będzie wykorzystywana na umundurowaniu żołnierzy, drukach w Internecie czy w materiałach reklamowych. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę przewidzianą przez dowódcę jednostki. Więcej informacji dotyczących konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej 12 Bazy Bezzałogowych Statków Powietrznych.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group