Asta Video Fest

Zwiedzanie poprzez granie

15.11.2016   Autor: Redakcja
---

Zwiedzanie poprzez chińczyka. Taki pomysł ma gmina wiejska Wałcz wydając grę planszową o puchar wójta. Na razie przygotowano 500 egzemplarzy do przekazania mieszkańcom oraz gościom gminy.

Sprawa śmieszna a zarazem poważna bo na takich właśnie sprawach jak gry nie tylko młodzież, tak samo i dorośli mogą poznawać zalety gminy wiejskiej Wałcz. Mamy bardzo wiele ciekawych miejsc na terenie naszej pięknej gminy w związku z tym jak ją poznawać? Właśnie poprzez taką grę planszową na zasadzie chińczyka. Jest to gra gdzie są uwidocznione miejsca, które są fajne do zwiedzenia,poznania nie tylko poprzez grę ale również w zwiedzanie w terenie. - mówi wójt gminy Wałcz, Jan Matuszewski

Na mapie gry będzie można znaleźć takie atrakcje gminne jak magiczna górka koło Wałcza czy pałac w Kłębowcu. Planszówka będzie przekazywana między innymi dla młodych mieszkańców gminy podczas licznych konkursów. Po ukończeniu gry na zwycięzcę czeka puchar oraz uścisk dłoni wójta. Za przygotowanie gminnego chińczyka było odpowiedzialne jedno z wałeckich wydawnictw.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group